Par mums

Hei! “Pērkam Kopā” sadarbībā ar “Dod Pieci” pirmssvētku nedēļā sarūpējuši ko pavisam sirsnīgu un mīļu – labdarības izsoles, kurās varēsi iegādāties unikālus pakalpojumus un preces pret ziedojumiem, kas 100% apmērā tiks novirzīti ziedot.lv. Adrenalīna pārbagāta tikšanās ar kādu slavenību? Ekskluzīva latviešu zīmola kleita? Populāras latviešu grupas koncerts Tava darba birojā? Ieskaties IZSOLĒS, iesaisties, neesi vienaldzīgs un kļūsti par labo darbu darītāju!

Esi ar mums KOPĀ PA ĪSTAM!

Laura Millere
Pērkam Kopā vadītāja

“Mēs, Pērkam Kopā komanda, vienmēr esam par kopā būšanas prieku kā ikdienā, tā svētkos un rūpējamies, lai to varētu piedzīvot ne tikai mēs, bet arī cilvēki mums apkārt. “Dod Pieci” komandas izteiktais piedāvājums mums bija milzīgs pagodinājums – ka, pateicoties savai pieredzei un darba spēkam tehniskajā jomā, varam būt noderīgi projekta tapšanā. Mēs esam radījuši izsoli, kura sniedz iespēju piedzīvot ko vēl nebijušu un, iespējams, citādi nepieejamu. Piedaloties izsolē un veicot ziedojumu, ikvienam ir iespēja darīt labu sabiedrībai, iesaistīties un nebūt vienaldzīgam par tās kvalitāti, kā arī iejūtību un sirsnību kopumā. Darīsim labu – ar smaidu, veltot savu dārgo laiku un nedalītu uzmanību tiem, kuri līdzās!”

Toms Grēviņš
Content Manager / DJ
Latvijas Radio 5 / pieci.lv

“Labdarības izsole līdz šim bijusi citu stikla studiju neatņemama sastāvdaļa citās valstīs, kur notiek līdzīgi maratoni. Tikai un vienīgi “Dod Pieci” labdarības izsolē ir iespēja iegādāties unikālus priekšmetus un piedzīvojumus, pie reizes arī veicot ziedojumu jaunās atbalsta programmas izveidei Latvijas vecākiem!”