Par mums

Hei! “Pērkam Kopā” sadarbībā ar “Dod Pieci” pirmssvētku nedēļā sarūpējuši ko pavisam sirsnīgu un mīļu – labdarības izsoles, kurās varēsi iegādāties unikālus pakalpojumus un preces pret ziedojumiem, kas 100% apmērā tiks novirzīti ziedot.lv. Adrenalīna pārbagāta tikšanās ar kādu slavenību? Ekskluzīva latviešu zīmola prece? Populāras latviešu grupas koncerts Tava darba birojā? Ieskaties IZSOLĒS, iesaisties, neesi vienaldzīgs un kļūsti par labo darbu darītāju!

Laura Millere
Pērkam Kopā vadītāja

“Mēs, Pērkam Kopā komanda, vienmēr esam par kopā būšanas prieku kā ikdienā, tā svētkos un rūpējamies, lai to varētu piedzīvot ne tikai mēs, bet arī cilvēki mums apkārt. “Dod pieci!” komandas izteiktais piedāvājums mums bija milzīgs pagodinājums – ka, pateicoties savai pieredzei un darba spēkam tehniskajā jomā, varam būt noderīgi projekta tapšanā. Mēs esam radījuši izsoli, kura sniedz iespēju piedzīvot ko vēl nebijušu un, iespējams, citādi nepieejamu. Piedaloties izsolē un veicot ziedojumu, ikvienam ir iespēja darīt labu sabiedrībai, iesaistīties un nebūt vienaldzīgam par tās kvalitāti, kā arī iejūtību un sirsnību kopumā. Darīsim labu – ar smaidu, veltot savu dārgo laiku un nedalītu uzmanību tiem, kuri līdzās!”

Toms Grēviņš
Content Manager / DJ
Latvijas Radio 5 / pieci.lv

“Pirms četriem gadiem “Dod pieci!” ieviestās labdarības izsoles ir ļoti ierasta prakse līdzīgos labdarības maratonos citās Eiropas valstīs. Tā ir iespēja organizācijām, sportistiem un mūziķiem atbalstīt labdarības maratonu, ko viņi labprāt dara. Izsoles dalībnieki, savukārt, līdzās ar unikālu Ziemassvētku dāvanu sev, ģimenei vai draugiem, var apmierināt savu veselīgo vēlmi sacensties ar citiem solītajiem un dienas beigās izdarīt ko patiešām vērtīgu – parūpēties par tiem līdzcilvēkiem, kuriem tas patiesi ir vajadzīgs!”